Güvenlik Sistemler

HAKKIMIZDA

Zeynebiye bilgisayar 9 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile teknoloji alanında verdiği hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı yapmaktadır. Güvenlik ciddi bir iştir, bize duyduğunuz güvene layık olmak için her ana daha fazla sorumlulukla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Güven ve memnuniyet ayrılmaz bir ilkedir, bu ilkelerimizden hiç bir zaman taviz vermedik ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam edeceğiz. Bize duyduğunuz güven ve memnuniyet neticesinde, her geçen gün biraz daha büyümekteyiz.

VİZYONUMUZ

Bilgisayar ve güvenlik sistemlerinde her zaman kaliteli ürün, kaliteli hizmet, dürüstlük, müşteri memnuniyeti insan ve çevre sağlığına duyarlı, iş güvenliğini ön planda tutarak ekip çalışması yapmak ana ilkemiz olacaktır. Bilgisayar donanım ve yazılım sistemlerini yönettiğimiz, güvenliğini sağladığımız müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız her zaman bizim varlık nedenimizdir.

HEDEFİMİZ

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte değişen dünyada, ülkemizin ve milletimizin bu değişime ve gelişime uyum sağlaması için bilgisayar sistemleri ve güvenlik sistemleri noktasında teknoloji en iyi şekilde kullanmayı hedeflemekteyiz